Odwiedź nasze media społecznościowe:


Zapraszamy do kontaktu:

zamowieniapapirus@gmail.com

Poniedziałek - Piątek:

09:00 - 17:00


OFERTA HURTOWNI PAPIERNICZEJ

obsługujemy klientów biznesowych

Artykuły szkolne

zeszyty, bloki, farby, pisaki, markery, korektory, kredki, pędzelki, długopisy, pióra, kleje, gumki do mazania, temperówki, przybory geometryczne, cyrkle, nożyczki, bibuły dekoracyjne, teczki szkolne i wiele innych.
Artykuły biurowe

kalkulatory zszywacze, dziurkacze, datowniki, numeratory, pinezki, zszywki, spinacze, notesy przylepne, kostki biurowe, segregatory, skoroszyty, papiery kserograficzne, składanki komputerowe, tusze i napełniacze do drukarek HP, rolki do faxu, taśmy klejące, druki akcydensowe, bloki i inne...

Artykuły papiernicze

papeterie, papiery ozdobne, papiery i kartony wizytówkowe, etykiety cenowe, taśmy do metkownic, rolki do kas fiskalnych, okładki na dokumenty, kolorowanki, karty do gry, torebki do prezentów, albumy do zdjęć, serwetki ozdobne i gastronomiczne, obrusy papierowe, papiery śniadaniowe, tablice informacyjne do sklepów i instytucji.

Opakowania

reklamówki i woreczki HDPE do pakowania zakupów, worki na śmieci, woreczki do zamrażania żywności, folie aluminiowe, sztućce, kubki napojowe, kufle do piwa, serwetki pod ciasto, kartoniki do ciasta.

Znicze, lampiony, świece

znicze szklane, znicze w plastiku, wkładki parafinowe, zapalniczki do zniczy, świeczki stołowe i ozdobne.
Artykuły higieniczne

chusteczki higieniczne, papiery toaletowe, plastry, rękawice jednorazowe, podpaski, golarki.
Drobne artykuły AGD

sznurek do bielizny, szczotki do włosów, gąbki, szczoteczki do rąk, grzebienie, klamerki, ozdoby do włosów, lokówki, ścierki do naczyń, ścierki do podłóg, mopy, miotły do zamiatania, wiadra, żarówki, baterie, bezpieczniki, latarki, węgiel i brykiet do grila, rozpałki, zapalniczki.

Zabawki

lalki, samochody, piłki, balony, puzzle, ramki do zdjęć, figurki porcelanowe, breloczki.

Artykuły dekoracyjne

SZUKASZ ARTYKUŁÓW PAPIERNICZYCH I BIUROWYCH ?